Lubuski Teatr serwis informacyjny
Strona glowna
Dane teleadresowe
Administracja
KLAUZULA INFORMACYJNA GDPR (RODO)
STATUT
Ogłoszenia o naborze
PRZETARGI
PLAN POSTEPOWAN
Serwis
  • rejestr zmian
  • statystyki odwiedzin
  • instrukcja obsługi
  • redakcja BIP
  • administracja stroną BIP
  • DANE TELEADRESOWE

      Dane teleadresowe

    LUBUSKI TEATR  w Zielonej Górze

    Al. Niepodległości 3/5

    65-048 Zielona Góra

     

    SEKRETARIAT

    Anna Tytuła – Sekretariat, Kadry
    sekretariat@teatr.zgora.pl
    Telefon: 68 452 72 72 do 75 w.24
    Faks: 68 452 72 52
    Telefon komórkowy: 784 001 867

    DYREKCJA

    Robert Czechowski – Dyrektor Lubuskiego Teatru
    robert.czechowski@teatr.zgora.pl
    Telefon: 68 452 72 72 w.24
    Faks: 68 452 72 52

    Anna Komar – Zastępca Dyrektora Lubuskiego Teatru
    a.komar@teatr.zgora.pl
    Telefon: 68 452 72 72 w.23
    Faks: 68 452 72 52
    Telefon komórkowy: 784 001 863

    Anna Konaszyk – Główny księgowy
    gk@teatr.zgora.pl
    Telefon: 68 452 72 72 do 75 w.26
    Faks: 68 452 72 52
    Telefon komórkowy: 784 001 868

    KSIĘGOWOŚĆ

    Ewa Nowak – Specjalista ds. płac
    Telefon: 68 452 72 72 w.53
    Faks: 68 452 72 52

    Dagmara Jastrzębska – Księgowa
    dagmara@teatr.zgora.pl
    Telefon: 68 452 72 72 do 75 w.53
    Faks: 68 452 72 52

    Elżbieta Sokołowska – St. Księgowa
    Telefon: 68 452 72 72 do 75 w.55
    Faks: 68 452 72 52

    KASA BILETOWA

    al. Niepodległości 3/5 , 65- 048 Zielona Góra
    Telefon: 68 452 72 72 do 75 w. 33
    Faks: 68 452 72 52

    Godziny otwarcia kasy biletowej:
    Wtorek-piątek: 15.00 – 19.00
    Sobota, niedziela: godzina przed spektaklem
    Poniedziałek: kasa nieczynna

    IMPRESARIAT

    Kontakt: tel. 68 452-72-72 w. 35,51,63
    impresariat@teatr.zgora.pl

    Magdalena Pawlak – Kierownik Działu Impresariatu
    magda@teatr.zgora.pl
    Telefon: 68 452 72 72 w. 51
    Telefon komórkowy: 664 713 427

    Bartosz Derliński – specjalista ds. sprzedaży, reklamy, promocji spektakli; kasjer biletowy
    rezerwacje@teatr.zgora.pl
    Telefon: 68 452 72 72 w. 35, 63
    Telefon komórkowy: 784 001 865

    Natalia Kopaczyńska – specjalista ds. sprzedaży, reklamy, promocji spektakli
    natalia@teatr.zgora.pl
    Telefon: 68 452 72 72 do 75 w. 63
    Telefon komórkowy: 784 001 870

    Katarzyna Korn – specjalista ds. sprzedaży, reklamy, promocji spektakli
    k.korn@teatr.zgora.pl
    Telefon: 68 452 72 72 do 75 w. 63
    Telefon komórkowy: 784 001 866

    DZIAŁ ARTYSTYCZNY

    Katarzyna Kawalec-Dowgiałło – Kierownik Literacki
    k.kawalec@teatr.zgora.pl
    literacki@teatr.zgora.pl
    Telefon: 68 452 72 72 do 75 w. 42
    Faks: 68 452 72 52
    Telefon komórkowy: 730 731 434

    Kinga Górska – konsultant programowy
    kinga@teatr.zgora.pl
    Telefon: 68 452 72 72 do 75 w. 42
    Faks: 68 452 72 52
    Telefon komórkowy: 730 731 969

    Emilia Adamiszyn – konsultant programowy (edukacja teatralna)
    emilia@teatr.zgora.pl
    Telefon: 68 452 72 72 do 75 w. 42
    Faks: 68 452 72 52
    Telefon komórkowy: 664 713 710

    Dariusz Kolański – Specjalista ds. grafiki komputerowej
    d.kolanski@teatr.zgora.pl
    Telefon: 68 452 72 72 do 75 w. 42
    Faks: 68 452 72 52

    DZIAŁ ADMINISTRACJI

    Alicja Chojnacka – Kierownik Działu Administracji
    alicja.chojnacka@teatr.zgora.pl
    Telefon: 68 452 72 72 w.50
    Faks: 68 452 72 52
    Telefon komórkowy: 606 464 186

    Katarzyna Dąbrowska – Specjalista ds. administracji
    kasia@teatr.zgora.pl
    Telefon: 68 452 72 72 w.49
    Faks: 68 452 72 52
    Telefon komórkowy: 784 001 862

    Justyna Spiak – Specjalista ds. projektów
    lubuski@teatr.zgora.pl
    Telefon: 68 452 72 72 w.49
    Faks: 68 452 72 52
    Telefon komórkowy: 784 001 858

    DZIAŁ TECHNICZNY

    Helena Bondyra – Kierownik Techniczny i Transportu
    dzialtechniczny@teatr.zgora.pl
    Telefon: 68 452 72 72 do 75 w.52
    Faks: 68 452 72 52
    Telefon komórkowy: 784 001 860

    Grzegorz Wamberski – Kierowca-zaopatrzeniowiec
    grzegorz@teatr.zgora.pl
    Telefon: 68 452 72 72 do 75 w. 45
    Faks: 68 452 72 52
    Telefon komórkowy: 784 001 869

    MAGAZYN GŁÓWNY I WYPOŻYCZALNIA STROJÓW DLA DOROSŁYCH

    Łucja Deutschmann
    Telefon: 68 452 72 72 do 75 w. 56
    Faks: 68 452 72 52

    Godziny otwarcia wypożyczalni kostiumów:
    Poniedziałek – piątek: 9.00-16.00

    POKOJE GOŚCINNE

    Kontakt oraz przyjmowanie rezerwacji:
    Dział Administracji – Katarzyna Dąbrowska
    tel. (68) 452-72-72 wew. 49;
    kom. 784 001 862
    e-mail: kasia@teatr.zgora.pl

     

     

    Inspektorem danych osobowych widzów i odbiorców Lubuskiego Teatru jest Sławomir Kozieł

    Z Inspektorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres:
    4CS Sp. z o.o.
    ul. Kazimierza Wielkiego 7/5,
    65-047 Zielona Góra
    Tel: 531 860 802,
    e-mail: inspektor@4consult.com.pl

     

      udostępnił Lubuski Teatr dnia 2020-06-26
      opracował Redaktor dnia 2007-11-23
    inf |  zmiany |  statystyki |  góra 


    Biuletyn Informacji Publicznej v1.0 góra